RN73H1JTTD1051F25
MFR.Part #
RN73H1JTTD1051F25
JLCPCB Part #
C3984835
Description
-55℃~+155℃ 1.05kΩ 100mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS