RN73H1JTTD1050D50
MFR.Part #
RN73H1JTTD1050D50
JLCPCB Part #
C4039419
Description
100mW 105Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS