RN73H1JTTD1043C50
MFR.Part #
RN73H1JTTD1043C50
JLCPCB Part #
C4097989
Description
100mW 104kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS