RN73H1JTTD1041A05
MFR.Part #
RN73H1JTTD1041A05
JLCPCB Part #
C4056092
Description
-55℃~+155℃ 1.04kΩ 100mW Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS