RN73H1JTTD1023B10
MFR.Part #
RN73H1JTTD1023B10
JLCPCB Part #
C4186159
Description
100mW 102kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS