RN73H1JTTD1022F50
MFR.Part #
RN73H1JTTD1022F50
JLCPCB Part #
C3976513
Description
10.2kΩ 100mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS