RN73H1JTTD1021A25
MFR.Part #
RN73H1JTTD1021A25
JLCPCB Part #
C4133804
Description
-55℃~+155℃ 1.02kΩ 100mW Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS