RN73H1JTTD1013F25
MFR.Part #
RN73H1JTTD1013F25
JLCPCB Part #
C3971050
Description
100mW 101kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS