RN73H1JTTD1012F25
MFR.Part #
RN73H1JTTD1012F25
JLCPCB Part #
C4094296
Description
-55℃~+155℃ 10.1kΩ 100mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS