RN73H1JTTD1012A10
MFR.Part #
RN73H1JTTD1012A10
JLCPCB Part #
C3942596
Description
10.1kΩ 100mW Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS