RN73H1JTTD1011F50
MFR.Part #
RN73H1JTTD1011F50
JLCPCB Part #
C4048779
Description
-55℃~+155℃ 1.01kΩ 100mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS