RN73H1JTTD1010A05
MFR.Part #
RN73H1JTTD1010A05
JLCPCB Part #
C4053349
Description
-55℃~+155℃ 100mW 101Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS