RN73H1JTTD1003F25
MFR.Part #
RN73H1JTTD1003F25
JLCPCB Part #
C4083091
Description
100kΩ 100mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS