RN73H1JTTD1003B25
MFR.Part #
RN73H1JTTD1003B25
JLCPCB Part #
C782232
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 100mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS