RN73H1JTTD1003B10
MFR.Part #
RN73H1JTTD1003B10
JLCPCB Part #
C4091818
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 100mW Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS