RN73H1JTTD1002F50
MFR.Part #
RN73H1JTTD1002F50
JLCPCB Part #
C4230271
Description
-55℃~+155℃ 100mW 10kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS