RN73H1JTTD1002B50
MFR.Part #
RN73H1JTTD1002B50
JLCPCB Part #
C4002316
Description
-55℃~+155℃ 100mW 10kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS