RN73H1JTTD1001D25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H1JTTD1001D25
JLCPCB Part #
C4088163
Package
0603
Description
100mW 1kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS