RN73H1JTTD1001D10
MFR.Part #
RN73H1JTTD1001D10
JLCPCB Part #
C3923285
Package
0603
Description
100mW 1kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS