RN73H1JTTD1001C25
MFR.Part #
RN73H1JTTD1001C25
JLCPCB Part #
C4228990
Package
0603
Description
100mW 1kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS