RN73H1JTTD1000F25
MFR.Part #
RN73H1JTTD1000F25
JLCPCB Part #
C3918508
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 100Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS