RN73H1ETTP98R8B25
MFR.Part #
RN73H1ETTP98R8B25
JLCPCB Part #
C2534727
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 98.8Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS