RN73H1ETTP96R5B50
MFR.Part #
RN73H1ETTP96R5B50
JLCPCB Part #
C2535098
Description
62.5mW 96.5Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS