RN73H1ETTP9530B25
MFR.Part #
RN73H1ETTP9530B25
JLCPCB Part #
C4103836
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 953Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS