RN73H1ETTP9530B10
MFR.Part #
RN73H1ETTP9530B10
JLCPCB Part #
C2554353
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 953Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS