RN73H1ETTP94R2F25
MFR.Part #
RN73H1ETTP94R2F25
JLCPCB Part #
C2513656
Description
63mW 94.2Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS