RN73H1ETTP9421B10
MFR.Part #
RN73H1ETTP9421B10
JLCPCB Part #
C2555022
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 9.42kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS