RN73H1ETTP9420B10
MFR.Part #
RN73H1ETTP9420B10
JLCPCB Part #
C4090307
Description
-55℃~+155℃ 63mW 942Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS