RN73H1ETTP9312C50
MFR.Part #
RN73H1ETTP9312C50
JLCPCB Part #
C2535450
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 93.1kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS