RN73H1ETTP9201C50
MFR.Part #
RN73H1ETTP9201C50
JLCPCB Part #
C2535783
Description
62.5mW 9.2kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS