RN73H1ETTP9091C50
MFR.Part #
RN73H1ETTP9091C50
JLCPCB Part #
C2535868
Description
-55℃~+155℃ 63mW 9.09kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS