RN73H1ETTP9091C10
MFR.Part #
RN73H1ETTP9091C10
JLCPCB Part #
C3935615
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 9.09kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS