RN73H1ETTP8870B10
MFR.Part #
RN73H1ETTP8870B10
JLCPCB Part #
C2554394
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 887Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS