RN73H1ETTP8762F25
MFR.Part #
RN73H1ETTP8762F25
JLCPCB Part #
C4066600
Description
62.5mW 87.6kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS