RN73H1ETTP8661C25
MFR.Part #
RN73H1ETTP8661C25
JLCPCB Part #
C2536131
Description
63mW 8.66kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS