RN73H1ETTP8660B50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H1ETTP8660B50
JLCPCB Part #
C2535722
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 866Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS