RN73H1ETTP8351D10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H1ETTP8351D10
JLCPCB Part #
C2549543
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 8.35kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS