RN73H1ETTP8252F50
MFR.Part #
RN73H1ETTP8252F50
JLCPCB Part #
C2515840
Description
-55℃~+155℃ 63mW 82.5kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS