RN73H1ETTP8250B25
MFR.Part #
RN73H1ETTP8250B25
JLCPCB Part #
C4049593
Description
63mW 825Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS