RN73H1ETTP8200F10
MFR.Part #
RN73H1ETTP8200F10
JLCPCB Part #
C2545510
Description
62.5mW 820Ω Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS