RN73H1ETTP8162C25
MFR.Part #
RN73H1ETTP8162C25
JLCPCB Part #
C3944370
Description
-55℃~+155℃ 63mW 81.6kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS