RN73H1ETTP8062D50
MFR.Part #
RN73H1ETTP8062D50
JLCPCB Part #
C2514871
Description
-55℃~+155℃ 63mW 80.6kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS