RN73H1ETTP8061B10
MFR.Part #
RN73H1ETTP8061B10
JLCPCB Part #
C2553980
Description
62.5mW 8.06kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS