RN73H1ETTP7962B25
MFR.Part #
RN73H1ETTP7962B25
JLCPCB Part #
C2535288
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 79.6kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS