RN73H1ETTP7960B50
MFR.Part #
RN73H1ETTP7960B50
JLCPCB Part #
C4234459
Description
62.5mW 796Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS