RN73H1ETTP78R7C25
MFR.Part #
RN73H1ETTP78R7C25
JLCPCB Part #
C2535405
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 78.7Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS