RN73H1ETTP77R7C50
MFR.Part #
RN73H1ETTP77R7C50
JLCPCB Part #
C2538937
Description
62.5mW 77.7Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS