RN73H1ETTP7770C50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H1ETTP7770C50
JLCPCB Part #
C2542231
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 777Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS