RN73H1ETTP75R9B50
MFR.Part #
RN73H1ETTP75R9B50
JLCPCB Part #
C2535247
Description
62.5mW 75.9Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS