RN73H1ETTP75R0B50
MFR.Part #
RN73H1ETTP75R0B50
JLCPCB Part #
C2535141
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 75Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS